Gürhan Albayrak TOKİ çalışmalarını inceledi Gürhan Albayrak TOKİ çalışmalarını inceledi

 AK Parti Eskişehir’de Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinin temayül yoklamaları teşkilât mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Temayül yoklamaları; İl Koordinatörü – Bursa Milletvekili Ayhan Salman, Genel Merkez Teşkilât Komisyon Üyesi Yasir Çelik, İl Başkanı Gürhan Albayrak, ilçe başkanları ve teşkilât mensuplarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Tepebaşı İlçe Başkanlığı Temayül Yoklaması 10.00 - 12.00 saatleri arasında, Odunpazarı İlçe Başkanlığı Temayül Yoklaması ise 14.00 – 16.00 saatleri arasında ilçe binalarında gerçekleştirildi. Teşkilât mensupları, ilçe başkanı görmek istedikleri 3 ismi yazarak oylarını kullandılar. Oy kullanım işleminin tamamlanmasının ardından sandıklar açılmak üzere Genel Merkeze iletildi. Yapılacak sayımda öne çıkan isimler önümüzdeki günlerdeAnkara’ya davet edilecek ve Genel Merkez Teşkilât Başkanlığı yapacağı değerlendirmeler sonucunda yeni ilçe başkanlarıbelirlenmiş olacak.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İl Başkanı Gürhan Albayrak, “İl Koordinatörümüz - Bursa Milletvekilimiz Sn. Ayhan Salman ve Genel Merkez Teşkilât Komisyon Üyemiz Sn. Yasir Çelik ile birlikte Tepebaşı ve Odunpazarı ilçelerimizin temayül yoklamalarını, teşkilâtımızın yoğun ilgisiylebirlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik. İlçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Süreç sıkıntısız şekilde devam ediyor. Genel Merkezimiz temayül sonuçlarına göre önümüzdeki günlerde kararını verecek” dedi.

Editör: Mustafa YILDIRIM