Açılış konuşmasını yapan MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir şunları söyledi; “Beş yıl boyunca şehrimize hizmet eden, milliyetçi hareketi yüz akı ile temsil eden Metin Nurullah Sazak’a teşekkür ediyoruz. Biz kendisinden razıyız. Allah da kendisinden razı olsun.

Emekleri büyük olduğu tesisi ziyaret etti Emekleri büyük olduğu tesisi ziyaret etti

AK Parti’ye zamanında en sert muhalefeti yapan parti bizdik. 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ darbe yapmaya çalıştı. O gün yiğit bir ses Ankara’da ‘biz bu darbeye karşıyız’ diyerek tepkisini ortaya koydu. O gün Cumhur İttifakının temelleri atıldı. MHP birçok operasyona maruz kaldı. Lider Devlet Bahçeli’nin yolundan giden arkadaşlar İYİ Parti’nin listesine iyi baksınlar. Listelerinde tek bir tane ülkücü yok. Kırgınlık dargınlık yok. Bu günaha ortak olmayın. Baba ocağına yeniden bekliyoruz. MHP çatısı altında 1 gün bile geçirdiyseniz kapımız size her zaman açıktır. Ülkücülük Milliyetçi Hareket Partisi'nde olur.
Bu seçim sıradan bir seçim değil. Bu seçim 2023 Lider Ülke Türkiye hareketinin gerçekleşmesi için bir adımdır. 2053 ve 2071 vizyonlarını ortaya koymak için sıkmadık el bırakmadan elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz"
Konuşmalardan sonra adaylar  Bülent Maşaoğlu, Leman Sivri, Muhammed Bahadır Ayas, Mustafa Enes Süzen, Emre Karabacak, Oğuzhan Ünal üyelere tanıtıldı.