MÜSİAD’ dan Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğüne yeni atanan Prof. Dr. Kamil Çolak’ a hayırlı olsun ziyareti

 Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, bir önceki dönem Şube Başkanı Ayhan Arslan, Başkan Yardımcıları Gökhan Çalışkan, Ahmet Sivri, İsmail Kanber, Av. Oğuz Özdemir ve üyelerimizden Ali Rıza Durmaz Osmangazi Üniversitesi (OGÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Kamil Çolak’ ı makamında ziyaret ederek yeni görevin hayırlı olması dileklerinde bulunarak başarılar dilediler.

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman, “Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Kamil Çolak’ ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ileterek başarılar diledik. MÜSİAD olarak Kamu Kurum ve Kuruluşları ile sürekli işbirliği içersinde olduklarını belirterek, MÜSİAD Eskişehir Şubesi faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdik, şehrimiz hakkında istişareler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı ve biz işadamları olarak Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız dedi. Yakın ilgisine ve gösterdikleri misafirperverliği için Osmangazi Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Kamil Çolak’ a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Bahar Bilen Genel Başkan Yardımcısı oldu Bahar Bilen Genel Başkan Yardımcısı oldu

Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil Çolak “Osmangazi Üniversitesi Rektörü olarak göreve başlamam dolayısıyla, gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Eskişehir Başkanı Hakan Duman ve beraberindeki heyeti ağırlamaktan mutluluk duydum. Eskişehir ve ülkemize hizmet etme noktasında tüm kamu kurum ve kuruluşları ile istişare içersinde olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirtti. Üniversitemiz olarak yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Rektör Çolak, MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman’ a ve Yönetim Kurulu Üyelerine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.