MÜSİAD Genel Merkez Basın, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanı Sadettin Budak ve yönetim kurulu üyeleri Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesine iş geliştirme ziyaretinde bulundu. Başkan Sadettin Budak ve yönetimi MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Oğuz Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri  tarafından karşılandı.

MÜSİAD Genel Merkez Basın, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanı Sadettin Budak “Ziyaretin Eskişehir ekonomisine katkı sağlayacağını belirtti. Basın, yayın ve medya alanında yapılan çalışmalar, tanıtım etkinlikleri, sektörel gündem ve olası iş birliği konularını ele aldık. Gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Oğuz Özdemir, Yönetimine ve üyelere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Yeni genç girişimciler yetişiyor Yeni genç girişimciler yetişiyor

musiad-genel-merkez-basin-yayin-ve-medya-sektor-kurulu-musiad-i-ziyaret-etti-1

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Oğuz Özdemir yaptığı açıklamada “MÜSİAD Basın, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanımız Sayın Sadettin Budak ve Heyetini Eskişehir’de  ağırlamaktan büyük mutluluk duydum. Şehrimizin ticareti ve ekonomisi ilgili görüşmelerimiz oldu, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Sadettin Kundak başkanımız ve üyelerimiz ile bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik. Şehrimizde atılması gereken adımları ele aldık. Şehrimizde yapılması gereken konuları konuştuk, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

Son olarak Basın, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanı Sadettin Budak , MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Oğuz Özdemir ve heyet şehrimizin basın ve kültürel ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek yeni stratejiler belirlemek ve geliştirmek amacıyla Eskişehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Şennur Azade’yi de makamında ziyaret etti.