Eskişehir şehrin en renkli festivalini geride bıraktı Eskişehir şehrin en renkli festivalini geride bıraktı

ESO Heyeti ayrıca Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ayşe Ünlüce ile yeniden başkan seçilen Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u, Ak Parti İl Başkanlığına atanan sanayici ve iş insanı Gürhan Albayrak’ı ziyaret ederek tebrik etti, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyaretlerde ortak gündem Eskişehir oldu.
Vali Hüseyin Aksoy’un makamında gerçekleştirilen ziyarete Eskişehir'in sanayisi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, sanayicilerin görüş ve önerilerini de iletti. ESO Heyeti ile sohbet eden ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Sn. Aksoy, Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaretler kapsamında ESO Başkanı Kesikbaş ve ESO Heyeti, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçiminin ardından başkanlığa seçilen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce ile yeniden başkan seçilen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile bir araya geldi.
Belediye başkanlarını kutlayan ESO Heyeti, yeni dönemin hayırlı olması temennilerini ileterek, kurumlar arası işbirliğine her zaman hazır olduklarının altını çizdi.  
Ziyaretler kapsamında Ak Parti Eskişehir İl Başkanlığına atanan sanayici ve iş insanı Sn. Gürhan Albayrak ile görüşen ESO Heyeti, yeni görevinde başarılar diledi.
Ziyaretlere ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş’ın yanı sıra ESO Başkan Yardımcıları Sinan Özeçoğlu ve Fatih Düş, ESO Meclis Başkan Yardımcısı Nilay Güneş Erdemir, ESO Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Özdemirel, Mehmet Rallas, Hakan Korkmaz, Murat Sürel, Emre Sarar, ESO Meclis Kâtip Üyesi Furkan Ay, ESO Meclis Üyesi Berna Kızılbük, ESO Genel Sekreteri Volkan Günaydın, Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Melih Turan katıldı.

Editör: Mustafa YILDIRIM