CHP il kadın kollarından başkan Ataç’a ziyaret CHP il kadın kollarından başkan Ataç’a ziyaret

Yaz Okulu kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte özel bireyler türkü dinleyip oyun havaları eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

 

Büyükşehir Belediyesi’nin engelli vatandaşlar için hayata geçirdiği hizmetlerden biri olan ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı çatısı altında hizmet veren Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi sosyal etkinliklerine devam ediyor.

Yaz Okulu kapsamında Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi bahçesinde bağlama icracısı müzisyen Deniz Yıldırım’ın desteğiyle türkü ve eğlence dolu bir etkinlik gerçekleştirildi.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği türküler ile başlayan etkinlikte daha sonra oyun havaları ve alkışlar eşliğinde oyunlar oynayan özel bireyler eğlencenin tadını çıkardılar. Büyükşehir Belediyesi’nin uzman personelinin de bireylere eşlik ettiği oyunlar sırasında renkli görüntüler ortaya çıktı. Zihinsel engelli bireylerin aileleri yapılan sosyal etkinliklerin çok faydalı olduğunu belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi yetkililerine ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Editör: Mustafa YILDIRIM