Videoya haberin sonunda ulaşabilirsiniz 
Tanıtım programında konuşan Saadet Partisi Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Fesih Bingöl, şunları söyledi: 
31 Mart'ta yapılacak olan seçimlerin ülkemize ve şehrimize şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. Milli Görüş belediyeciliği ülkemizde rüştünü ispat etmiş, hizmet odaklı çalışmayla vatandaşı buluşturmuş, borç içinde yüzen belediyeleri kâra geçirmeyi başarmış, halka hizmet etmenin ibadet olduğunu benimseyerek çalışmalar yapmayı düstur edinmiştir. Tüm bunları elbette ki temel prensiplerini seçerken gösterdiği öneme borçludur. Biz her zaman yapılacak işlerde önceliğin işi ehline vermek olduğuna inanırız. Devletin kaynaklarını israf etmeden hatta katma değer kazandırarak vatandaşa külfet yüklemeden, aynı zamanda hizmeti ucuzlatarak sunmanın yollarını arar ve buluruz. "-Ben yaptım oldu." zihniyetiyle değil yapılacak işleri ilgilendiren kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler, odalar ve sivil toplum kuruluşları ile istişare eder karalarımızı bu istişare neticesinde çıkacak sonuca göre eyleme dökeriz. Particilik yapmaz, bize oy versin vermesin tüm vatandaşlarımızın refahını ve hakkını her zaman üstün tutarız. 
YAP-BOZ ANLAYIŞINA KARŞIYIZ
Şehrin planlamasında yap-boz anlayışının karşısındayız. Adil imar politikaları ve adalet merkezli çalışarak şehrimizi rant anlayışına kurban etmeyiz. Bugünümüzden yüzyıl sonrasını planlamak ana hedeflerimizdendir. Şehrimizdeki trafik probleminin çözülmesi ve toplu taşımanın ucuzlatılması, içilebilir kalitedeki suyun şebeke suyu halinde hanelere ulaştırılması ve ucuzlatılması, içme suyu kaynaklarımızın çoğaltılması ve ucuzlatılması elzemdir. Yeni ulaşım kanalları neticesinde ulaşımın kolaylaştığı şehrimizin; ticari ve kültürel açıdan marka haline getirilmesi, tarım ve hayvancılığa hakkı olan özenin ve önemin gösterilmesi, aile kurumunu kollayıcı ve gözetici unsurların harekete geçirilmesi, kimsesizlerin, kimsesiz çocukların, yaşlılarımızın ve engellilerimizin yaşayan şehrin dinamiklerine adapte olabilmelerinin sağlanması zaruridir.
HALKIN REFAHI İÇİN
Biz toplu iğne bile yapılamayacağının söylendiği bir dönemde ülkemizi baştan sona fabrikalarla donatmayı başarmış bir misyonun temsilcisiyiz. Biz sadece kendi refahını değil yanındaki kardeşinin refahını kendisininkinden üstün tutan bir zihniyetin temsilcisiyiz. Görev verildiğinde bütün öz kaynaklarını seferber ederek sadece halkın refahı için gecesini gündüzüne katarak çalışmayı kendisine şiar edinmiş bir zihniyetin temsilcisiyiz. En çok da kendini kimsesiz sayanın kimsesiyiz. Fakir-fukara, garip-gureba, muhtaç durumda olan herkes kardeşlik hukuku vesilesiyle bizim bakiyemizdir. Onları sosyal hayatın içine dâhil edebileceğimiz her proje bizim için kıymetli ve önemlidir.Güçlünün değil, haklının hakkını savunan, zengine fakiri ezdirmeyen ve tüm insanlığın refahı için çalışan ekibimizle size hizmet etmeye talibiz. Daha iyi bir yaşam senin hakkın, Başka bir Eskişehir mümkün.
SAADET PARTİSİ ADAYLARI
Saadet Partisi’nin Büyükşehir Belediye Başkanı Fesih Bingöl, Tepebaşı Başkan Adayı Elif Örs ve Odunpazarı Başkan Adayı ise İsmail Satekin oldu. Partinin ilçe adayları ise şöyle: 
Günyüzü: Metin Kilit
İnönü: Yücel İpek
Sarıcakaya: Av.Adil Keser
Han: Sezer Özçesoy
Beylikova: Serdar Akbıyık 
Sivrihisar: İdris Kaçar
Mihalgazi Fahri Karabeli
Çifteler: Hamdi Tabanlı 
Alpu: Ali Ulvi Büyükkıdan
Mihalıççık: Mehmet Kavak 
Mahmudiye: Muzaffer Kaplan
Saadet Partisi Seyitgazi’de Gelecek Partisi adayını destekleyecek, diğer belediyelerde ise Gelecek Partisi, Sadet Partisi’ni destekleyecek.

CHP ilçe yönetimlerinden Ünlüce’ye tebrik ziyareti CHP ilçe yönetimlerinden Ünlüce’ye tebrik ziyareti

Editör: Mustafa YILDIRIM