Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal 6’ıncı Olağan Genel Kurul için delege başvurularının başladığını duyurdu.

Robotik Cerrahi Neden Tercih Edilir? Robotik Cerrahi Neden Tercih Edilir?

Köksal, “Dünyanın en zor işini icra eden Sağlık Ordusunun Hakkını aramak ,alınteri için mücadele vermek ;gece gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin ailesinden ödün veren sağlık camiasının bir paydaşı olmak onur verici !

Değerli ailem ; göreve başladığımız ilk günden bu yana ekibiz ile adalet dedik ,hakkaniyet dedik ,haklı olduğumuz her konuda diklenmeden dik durduk ! Doğruları eğmeden bükmeden söyledik !

Makamlardan güç almadık ;temsil etiğimiz makama güç kattık ! Haksızlıklara karşı lal olmadık ,beklenti içinde olup yanlışlara sessiz kalmadık !

Sağlık sen ailesinde Çıraklık ,kalfalık dönemleri ile birlikte 10 yılı geride bıraktık !

Bügün Sağlık Camiasının en zor geçen Pandemi ile 2 yılı geride kaldı !

Değerli üyelerimiz kıymetli meslektaşlarım ; çıraklık ve kalfalık dönemleri geride kaldı ; şimdi genç dinamik ekibimizle Ustalık Dönemi için yola çıkıyoruz.

Yeni dönem için Bismillah diyoruz ;

6. olağan genel kurul Şehrimize sağlık camiasına Sağlık Sen Ailesinin kıymetli üyelerine hayırlı olmasını diliyorum.

Eskişehir’deki sağlık çalışanların sözcüsü yetkili sendika olarak durmak yok her zaman koşmaya devam ediyoruz .

İlk gün ki aşk ile yorulmadan ,eğilmeden ,yanlışa düşmeden sessizlerin sesi olmaya,haksızlıklara karşı dik durmaya devam edeceğiz !

6’ıncı Olağan Genel Kurulunu 28/04/2022 itibari ile delege başvuruları başlamış olup yeni dönemde şehrimizi ve meslektaşlarımızı en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyor ve söz veriyoruz !”