Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, sağlıkçıların promosyon ihalesini 3 yıl 36 ay kapsamlı Ocak 15 maaşıyla peşin ödenecek şekilde 36000 TL ile Akbank’ın kazandığını duyurdu

. Açıklama şöyle; “Promosyonda Son Sözü Kestik

36000 TL ile Maaş Promosyon İhalesini Akbank aldı.

Sağlık çalışanlarının merakla beklediği

✅️ Finansbank 35000

✅️ Akbank 35.200 TL teklif etmişti.

Prostat kanserinin erken teşhisi için uzman uyarısı Prostat kanserinin erken teşhisi için uzman uyarısı

3 yıl 36 ay kapsamlı Ocak 15 maaşıyla peşin ödenecek şekilde 36000 TL ile Akbank ile anlaşmış bulunuyoruz.

İhale sürecinde Komisyon Başkanımız İl Sağlık Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Uğur Bilge'ye ihale süreci ve devamında bizlere verdiği destek ve beraber yürüttüğümüz çalışmalar için şahsım teşkilatım 5107 üyemiz ve bütün sağlık çalışanları adına Yetkili Sendika ve Komisyon üyesi olarak teşekkür ediyoruz.

36.000 TL ile AKBANK İLE SÖZLEME İMZALADIK...

Bu rakam İl Sağlık Müdürlükleri özelinde 🇹🇷 Türkiye Rekoru... Hayırlı Olsun.

Finansbank ile yapılan ikili görüşmeler Akbank Şube Müdürü Cengiz Koç yapıcı çalışmaları "Mutlu Başlayalım Mutlu Devam Edelim" sloganı ile sağlık çalışanlarımıza artı 6,5 milyon TL artış yapılarak 36.000 Bin TL de uzlaşı sağlanmıştır.

Şube Başkanımız Hasan Hüseyin Köksal ve Türk Sağlık Sen Başkanı Sayın Niyazi Ömür ile banka ziyaretleri gerçekleştirerek,

Özel lobiler yaparak sağlık ordusu için 1 TL önemli diyerek birtakım çalışmalar yürüttüler.

Yetkili sendika olarak mücadele nasıl yapılır bir kez daha duruşumuz ile gösterdik.

Bütün çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Akbank ile olumsuzluklar olmasın diye destek sözü verdik. Teşkilatımız ve Türk Sağlık Sen ailesi olarak ortak destek sözü verdik.

Süreçte yapıcı duruşu ile sağlık çalışanlarının 1 TL alması için her desteği veren İl Sağlık Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Uğur Bilge’ye, Akbank Şube Müdürü Sayın Cengiz Koç'a, Komisyon Üyemiz Destek Başkanı Sayın Şeydi Ahmet Güllü'ye ve Sayın Niyazi Ömür Yüce'ye teşekkür ederiz”