Scrikss kalem markasının çeşitli kalem modelleri vardır. Jel kalem, fosforlu kalem, kurşun kalem vb modellerinin üretimi vardır.

Scrikss kalem markasının çeşitli kalem modelleri vardır. Jel kalem, fosforlu kalem, kurşun kalem vb modellerinin üretimi vardır. Smoothie Jel’in kalem türü, ince ve yumuşak yazan kalemlerden biridir. Renkli notlar için ise fosforlu kalem çeşitleriyle ihtiyacınızı görecektir. Bu elementler, 0.7 mm kalınlığında ince jele sahiptir. Jel scrikss kalemler uzun yıllar kullanılabilir. Ürün saten yumuşaklığındadır, parmağınıza zarar vermeden kolayca yazabilirsiniz. Çok fonksiyonlu kalem, tükenmez kalemin mantığındadır. Ek olarak, ürün içinde bittiyse, yenileyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Scrikss kalem birçok renge sahiptir. Tasarımı çok sağlam çünkü krom ve pirinç kaplamalı ürünleri vardır.

Akar’dan Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tepki Akar’dan Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tepki

Scrikss Kalem Çeşitleri

Oldukça hafif bir gövdeye sahip olan birçok scrikss kalem çeşidi üst kısmında özel silgisi bulunmakta olup, hatalarınızı geri dönüşü olacak şekilde temizler. Bu kalem tipi için renk şeması olarak Siyah Kırmızı, Siyah Mavi, Siyah Sarı, Sarı Mavi gibi birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Scrikss markasının fosforlu kalem ve benzeri birçok kalem üretimi türü de bulunmaktadır. https://www.guvensanat.com/scrikss-kalem web sitesi üzerinden scrikss kalem çeşitlerine sahip olabilirsiniz.