Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği anabilim dalı başkanı olan Prof.Dr. İlhami Ünlüoğlu hayatta başarılı nasıl olunur konusunu kendi hayatından verdiği örnekler ile öğrencilere aktardı.
Konuşması İlgiyle takip edilen Dr. Ünlüoğlu öğrenciler ile soru-cevap şeklinde sunumu son derece etkili ve zihin açıcı olarak değerlendirildi.
Sivrihisar Eğitim Vakfı Başkanı Bekir Kalır "Değerli abim,hocam Prof.Dr.İlhami Ünlüoğlu’na vakıf ve öğrencilerimiz adına sağladığı katkı için teşekkür ediyorum.Hocamız ile yeni projeler yapmaya devam edeceğiz.
Beğeni ve ilgi toplayan bu buluşmanın ikincisi önümüzdeki hafta Fahri Keskin Fen lisesi ve İhsan Biçerli Anadolu lisesi öğrencilerine yapılacak"dedi.
SEV İlhami Ünlüoğlu'nu öğrenciler ile bir araya getirdi
Sivrihisar Eğitim Vakfı Sivrihisar’da SEV Muzaffer Demir Anadolu lisesi öğrencilerine Kariyer günleri başlığı altında vakıf üyesi Prof.Dr.İlhami Ünlüoğlu’nu bir araya getirdi.
Editör: Mustafa YILDIRIM
Yorumlar