Vali Yardımcısı Salih Altun, Tapu ve Kadastro 17. (Eskişehir) Bölge Müdürü Cevdet Kılıç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesini ziyaret ederek  Şube Başkanı Hakan Duman, Şube Yönetimi ve Dernek üyeleri ile “Kahvaltı Programı ve İstişare Toplantısı” nda bir araya geldi.

Vali Yardımcısı Salih Altun, yaptığı açıklamada; “MÜSİAD Eskişehir Şubesini ziyaret ederek MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, Şube Yönetimi ve üyeleri ile bir araya gelerek şehrimizin gündemi ile ilgili istişareler yaparak fikir alışverişinde bulunduk. Ülkemizin ekonomik yönünden hızla büyümesinde ve gelişmesinde sivil toplum kuruluşlarının önemli rol oynadığını belirten Vali Yardımcısı Altun, şehrimizin daha çok büyümesi ve gelişmesi için Valimiz Sayın Erol Ayyıldız’ ın öncülüğünde şehrimize en iyisini yapmaya çalıştıklarını ve aynı azimle çalışmaya devam edeceklerini belirtti.” Tapu ve Kadastro 17. (Eskişehir) Bölge Müdürü Cevdet Kılıç üyelerimize, ”Tapu müdürlüklerinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunarak, Tapu’ da işlerin  yürütülmesi için çözüm odaklı gerekli açıklamalarda bulundu. Altun ve Kılıç, gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman, Yönetimine ve üyelere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman “Değerli Vali yardımcımız Salih Altun, Değerli Tapu ve Kadastro 17. (Eskişehir) Bölge Müdürümüz Cevdet Kılıç’ ı derneğimizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Şehrimiz ile ilgili istişarelerimiz oldu karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Vali Yardımcımız Sayın Salih Altun’ un Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’ na ilgi ve alakaları bizi ayrıca memnun etmiştir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü (TKGM) Son 3 Aylık verilerine göre; Eskişehir 17. Bölge Müdürlüğü yetki alanındaki Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir ve Kütahya İllerinde kadastro hizmetlerine yönelik taleplerin karşılanmasında ortalama 4 günlük süre ile en kısa sürede yapan Bölge Müdürlüğü olması dolayısıyla Tapu Bölge Müdürümüz Cevdet Kılıç Bey’ i Müdür yardımcılarını ve emeği geçen tüm Personeli tebrik ederim. Altun ve Kılıç’ ın başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı memnun olduklarını ve devamını diledi. Üyelerimize yaptıkları bilgilendirmeler, üyelerimizin sorularına içtenlikle verdikleri cevaplardan ve derneğimize yaptıkları bu nazik ziyaretlerinden dolayı Altun ve Kılıç’ a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.