Büyükerşen ameliyat oldu Büyükerşen ameliyat oldu

MHP Genel Merkezi Gün Sazak Konferans salonunda düzenlenen engelliler haftası etkinliğine, Aile, Kadın ve Sosyal Hizmet Politikaları'ndan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı tarafından, 'Engelliler Farkındalık Haftası' kapsamında 'Lider Ülke, Engelsiz Türkiye' temalı etkinlik düzenlendi. Etkinliğe; MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Selim Yurdakul MHP Eskişehir KAÇEP Başkanı Leman Sivri, İl KAÇEP Başkanları ve özel gereksinimli bireyler ve onların aileleri ile partililer katıldı.

MHP Eskişehir KAÇEP Başkanı Leman Sivri, "Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ'nin himayelerinde "Lider Ülke, Engelsiz Türkiye" işaretiyle çıktığımız yolda, özel bireylerimizle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi çok anlamlı ve güzel anılarla tamamladık." dedi.

MHP Eskişehir KAÇEP Başkanı Leman Sivri “Engelli bireyin yaşadığı sorunlar sadece kendisinin değil, ailelerinin, çevrenin, toplumun, kısacası tüm insanların ortak sorunudur. Bundan dolayı tüm bireylerin ortak çabasını gerektiren bir konudur. Empati kurup, onların yerine kendimizi koyduğumuz zaman, onların çektikleri sıkıntıları az da olsa anlayabiliriz. Her bireyin birer engelli adayı olduğunu unutmamalıyız. Bizler engelleri ortadan kaldırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Sadece bu özel haftada değil, her zaman umutlu ve geleceğe güvenle bakmalarını isteyerek; bütün engelli vatandaşlarımızın Engelliler Haftasını kutlarım” dedi.

Editör: şenay Yıldırım