Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirli esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Çocuklarımız bizim her şeyimiz Çocuklarımız bizim her şeyimiz

Başkan Ataç Çamlıca Mahallesi’ndeki esnaf ziyaretlerine devam ederken, mahalle sakini vatandaşlardan da yoğun gördü. Başkan Ataç mahalledeki terzilerden kuaförlere, manavlardan nalburlara kadar çok sayıda dükkan sahibi ve çalışanları ile bir araya gelerek hayırlı işler diledi.

Kahvehanelere de uğrayarak Eskişehirliler ile sohbet eden Başkan Ataç, “Eskişehirli hemşehrilerimiz sağ olsunlar bizlerden teveccühlerini esirgemiyor. Vatandaşlarımızla her zaman ve her ortamda bir araya gelmeye devam ediyoruz. Kentimizin tüm mahallelerinde vatandaşlarımız ile rahatça buluşuyor, keyifle vakit geçirebiliyoruz. Karşılaştığımız sıcaklık, Tepebaşı Belediyesi’nin hizmetlerini kaliteli ve eşitçe ulaştırmasından geliyor. İnsanlarımız aldıkları hizmetin farkında, bizleri takdir ediyor, güven duyuyor. Bunu görmek beni de elbette çok mutlu ediyor” dedi.

Vatandaşların ve esnafların ekonomik durumdan yorulduğunu da kaydeden Başkan Ataç, “Bizler sadece seçim öncelerinde değil, her zaman halkımız ile iç içe, yan yanayız. Bu sayede de vatandaşlarımızın, esnafımızın nabzını tutuyoruz. Son zamanlarda yaptığımız ziyaretlerde esnafımızın da vatandaşlarımızın da en çok dert yandığı konu ekonomi oluyor. Yıllardır süren sosyal baskılar, kötü yönetilen ekonomi, üstten ve kibirli yönetim anlayışı, mülteci politikası, ayrıştırıcı-kutuplaştırıcı siyasi söylemlerden ülkemiz yoruldu. Tezgahlardaki fiyatlar bile ülke durumunu gözler önüne sermeye yetiyor. Ayrıca fiyatlardan vatandaşlarımız kadar esnafımız da şikayetçi. Diliyorum en kısa sürede bu darboğaz sona erer” diye konuştu.

 Kendisini iş yerlerinde ağırlayan esnaflar ve Çamlıca sakinleri de Başkan Ataç’a ziyareti için teşekkür ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Ataç’a Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Canan Adlım ve Mustafa Coşu ile Çamlıca Mahalle Muhtarı Savaş Hancı da eşlik etti.

Editör: Mustafa YILDIRIM