İstanbul Harbiye'de Güvenilir Hukuki Destek: Boşanma ve İş Hukuku Avukatınız İstanbul Harbiye'de Güvenilir Hukuki Destek: Boşanma ve İş Hukuku Avukatınız


TİP Hatay Milletvekili Can Atalay’ın hukuksuz bir şekilde cezaevinde tutulduğunun altını çizen Tip Eskişehir İl Yöneticisi Hasan Toprak, “Halkın, avukatı olan gezi direnişçisi Atalay, Hatay halkı ile buluşacağı günü bekliyor. Daha önce Anayasa Mahkemesi bir üyenin dosyaya hâkim olmama mazereti sonucu davayı erteledi. Atalay'ı çıkartmamak için her yola başvuruyorlar. Dava yarın Anayasa Mahkemesi'nde görülecek. Öte yandan Başkanımız Erkan Baş öncülüğündeki özgürlük yürüyüşü Ankara'ya yaklaştı. Yürüyüşü miting ile taçlandıracağız. Türkiye'nin dört bir yanından Ankara'ya akacağız.” açıklamasında bulundu.
Eskişehir İl Koordinasyonu olarak nöbet tutacaklarını belirten Toprak, “Can Atalay için özgürlük istiyoruz. Özgürlük isteğimiz sadece Atalay için değil tutuklu bulunan gazeteciler, gezi davası tutuklular ve tüm demokrasi savunucuları içindir. Demokrasi ve özgürlük mücadelemiz bu düzen değişinceye kadar devam edecek. Değerli basın emekçileri ve Eskişehir halkı, hepinizi saygıyla selamlıyor, genel başkanımız Erkan Baş'ın başlattığı özgürlük yürüyüşüne destek vermeye çağırıyoruz.” dedi.