Sağlıkta şiddet sona erene kadar… Sağlıkta şiddet sona erene kadar…


Türkiye Spor Yazarları Derneğinin üyelerinin katıldığı genel kurulun Divan Kurulu Başkanı EASKF Başkanı Sadri Atam olurken, Divan Kurulu üyelikleri TÜFAD Başkanı Ahmet Bingöl ile Eski TSYD Eskişehir Temsilcisi emektar gazeteci Suat Topateş’ten oluştu. Tek listede açık oylama ile yapılan seçimde mevcut Başkan Sadi Seda güven tazeledi ve yeniden başkan seçildi. 
Güçlenerek ilerliyoruz
TSYD Eskişehir Şubesi’nin güçlenerek yoluna devam ettiğini söyleyen Başkan Sadi Seda, tüm üyelere teşekkür etti. Eskişehir spor medyasının, şehirdeki tüm spor camiasıyla birlikte olduğunu ve bundan sonra da birlikte olacağının altını çizen Seda desteklerinden ötürü üyelere teşekkür etti. Seda, ayrıca dernek binası arayışlarının devam ettiğini belirtti. 
Başkanlara da teşekkür etti
Başkan Seda, bugüne kadar gerek derneğe gerekse spor basınına verdikleri desteklerden dolayı Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a da teşekkür etti.
Tongsir kutladı
Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Oğuz Tonsgir, Eskişehir şubesinin gerçekleşen genel kurulunun ardından yeniden Başkan seçilen Sadi Seda’yı ve yönetim kurulu üyelerini kutladı. 
Tongsir, Eskişehir şubesinin yeni dönemde görev yapacak üyelere başarılar diledi.
EASKF Başkanı Sadri Atam ise yaptığı konuşmada Eskişehir spor basınının diğer illere göre çok iyi durumda olduğunu belirtirken, Eskişehir’deki tüm spor kulüplerine hep birlikte katkı sunmaya devam edeceklerini kaydetti.

Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;
Yönetim Kurulu:
Erkan Midilli
Erhan Ünal
Ayhan Aydıner
Nazım Aydın
Deniz Açık
Ahmet Deniz Canoruç
Yönetim Kurulu (Yedek):
Tamer Dinçer
Tarkan Demir
Behçet Albayrak
Hakan Kalkır
Aytaç Ersoy
Sedat Aydoğan
Denetleme Kurulu:
Suat Topateş
Ali Baş 
Eyüp Kelebek
Denetleme Kurumu (YEDEK):
Mert Ergenç
Emrah Yaşar
Kadir Çetin

Editör: Mustafa YILDIRIM