"Kısırlaştır aşılat yerinde yaşat" "Kısırlaştır aşılat yerinde yaşat"

Kurban Bayramı tatili için Eskişehir’e gelecek olan tur otobüsleri için Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarıbölgesinde trafik güzergahında düzenlemeye gitti.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, “Alaaddin Parkı'nda gerçekleştirdiğimiz trafik akışı düzenleme çalışmaları sonrasında tur otobüslerimizin otopark güzergahında değişiklik yaşanmıştır. Bu kapsamda Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi ve Odunpazarı Modern Müze önünde yolcu indiren tur otobüslerimizin Atatürk Lisesi-Cumhuriyet Bulvarı-Hicri Sezen Caddesi güzergahını takip ederek, Odunpazarı Bölgesi'ne gelmesi, sonrasında da Şube Sokak-Kocatepe Sokak-Devetepesi Sokak güzergahını takip ederek ücretsiz tur otobüsü otoparkımızda bekleme yapması gerekmektedir. Belediyemizce belirtilen güzergahta ‘Tur Otobüsleri Park Yeri’ tabelaları yerleştirilmiş olup, şoförlerimizin bu yönlendirmeleri takip etmeleri önemle rica olunur.” ifadelerine yer verdi. 

AyrıcaTarihi Odunpazarı Bölgesi'ni ortadan ikiye bölen ve araç trafiğine kapalı olan Kemal Zeytinoğlu Caddesi arife günü ve bayramın birincigünü araç trafiğine açık olacaktır.

Editör: Mustafa YILDIRIM