Küme düşme mücadelesi veren Eskişehirspor için bu maçın çok kritik olduğunu kaydeden Diri, "Yoldaşlar, Eskişehirspor sevdalısı yoldaşlar..

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Koca basınla buluşacak Eskişehirspor Kulüp Başkanı Koca basınla buluşacak

Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Ve çok sıkıntılı bir dönemden geliyoruz. İçimiz çok dolu, her geçen gün gözümüzün önünde eriyip giden Eskişehirsporumuz için Çok emek harcıyoruz. Tüm şehir tüm taraftarımız en büyüğünden küçüğüne bu savaşı veriyor ve uzun yıllardır veriyor. Yıprandık, çok üzüldük, umutlarımız tükenme noktasında... Herkes öfkeli herkes gergin ancak Bizler inanıyoruz ki bu kötü günleri geride bırakacağız. Bu kadar verilen emeğin mücadelenin elbet bir karşılığı olacak..

Arkadaşlar Geldiğimiz yolu unutursak gittiğimiz yolu kaybederiz. Son yıllarda çektiğimiz sıkıntıları verdiğimiz mücadeleyi kimse unutmasın. Eğer tribünler olarak bu direnci göstermeseydik bu takım çoktan kapanmıştı. Yaşanılanları ve buraya nasıl gelindiğini herkes biliyor ve bu bilinçle bir arada olarak birlik beraberlik sayesinde hala direniyoruz. Evet son haftalarda beklenmedik sonuçlar alındı ancak bu kötü gidişatı sonlandıracak olanlar yine bizleriz.

Eleştiriyi öfkeyi nefreti herkes matematiksel olarak netleşmeden bir kenara bıraksın. Yarın son dakikaya kadar bizler tribünde elimizden geleni yapalım. Henüz matematiksel olarak hiçbir şey bitmiş değil. Evet üzgünüz kırgınız ve Hem biz hem sahadakiler çok gergin. Lütfen sabırlı olalım. Onlarında üzerinde çok baskı var. Ancak sen ben olmazsak bu mücadele eksik kalır. Pazar günü kırgınlığı yorgunluğu üzgünlüğü bir kenara bırakın gelin takımımıza destek olalım.

Değerli arkadaşlar ayrıca Özellikle stadyumda tribün içinde olması gerekirken SOSYETENİN arasında kalıp maç izleyen arkadaşlar lütfen tribüne gelin bu maçı hep beraber alalım. Herkes bir kenarda oturup kalem oynatırsa bu takımı kim destekleyecek. Kaldı 6 maç kaybedilmemiş 18 puan var. Bunu başarabilecek güçteyiz. Stresi yüksek bir mücadele olacak. Sakın ola tribünde birbirine düşmesin kimse... Sabırla 90 dakika takımımızı destekleyelim. Bu maçın telafisi yok. Eskişehirspor taraftarının gücünü hepiniz biliyorsunuz.. geçmişte Bu taraftar 3-0 dan 4-3 maç çevirdi. Bitti denilen yerde takımını hep ayağa kaldırdı. Son defa bağırıyor gibi bağıralım. İlk defa destekliyor gibi sahip çıkalım.

UNUTMAYIN; BU MAÇ 58 YILLIK BİR MAÇ..

Herkes bu bilinçle maça gelsin.. Rabbim yardımcımız olsun.."