VIP Kargo araçlı kurye, firmaların talep ettiği kargoları hem şehir içinde hem de şehir dışında taşır. Araç tipleri farklılık göstermektedir. Araç tipi paket boyutuna göre belirlenir. Her araç farklı avantajlar ve olanaklar sunar. Buradaki anahtar, bu işte uzman olan saygın bir kargo şirketi ile çalışmaktır. Mallarınızın müşterilerinize güvenilir ve hızlı bir şekilde teslim edilmesini istiyorsanız, kurye hizmetimiz en iyi seçimdir. Kargonun hacmine ve türüne bağlı olarak araçlı kurye ile göndereceğiz. Küçük bir paketiniz varsa ve hızlı olunması gerekiyorsa, motorlar tercih edilen araçtır. Bu araçlar değişebilir.

VIP Kargo Uçak Kargo

VIP Kargo, hava kargo taşımacılığında yüklerinizi en hızlı şekilde teslim almanız için en iyi hizmeti sunmaktadır. VIP Kargo firması olarak uçak kargo hizmeti vermekteyiz. Hava yolu taşımacılığı, diğer kargo taşımacılığı yöntemlerine kıyasla kargo taşımacılığının en hızlı ve en uygun yollarından biridir. Yılların verdiği hizmetle hava taşımacılığında deneyimli ve başarılı bir şirket haline geldik.

Hibe destekli arpa tohumu üreticiye teslim edildi Hibe destekli arpa tohumu üreticiye teslim edildi

VIP Kargo uçak kargo firması olarak yükümlülüklerimizi en güvenilir şekilde yerine getiriyoruz. VIP kargo Uçak Kargo Firması olarak kargonuzun istediğiniz yere hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Personelimiz kargonuzu bulunduğunuz yerden özel aracımızla alarak şehir havalimanına teslim edecektir. Teslimat tamamlandıktan sonra havalimanı personeli kargoyu uçağa getirecektir. Diğer illere gelen gönderiler aynı güzergâhta çalışanlarımız tarafından alınarak varış noktalarına teslim edilecektir.

VIP Kargo İller Arası Hızlı Kargo

Dünya geliştikçe, bir yerden başka bir yere ulaşmak oldukça kolay hale geldi. Yük taşımacılığı da geliştirildi. Gündüz teslimat yapan VIP Kargo firmamız da her geçen gün gelişen bu sektörde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. İller arası hızlı kargo hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini güvence altına alan firmamız birçok şehre nakliye hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimizin kargo ve evraklarını güvenle taşımaları için birçok şehir arasında araçlı kurye hizmeti vermekteyiz. Yük taşımacılığı ihtiyaçlarınız için doğru çözümü aynı gün üreterek sorununuzu en iyi şekilde ele alıyoruz.

VIP Kargo Moto Kurye

Moto kurye hizmeti veren firmamız, iller arası hızlı kargo seçeneği ile uçak kargo hizmeti sunmaktadır. THY hava kargosunun bulunmadığı eyaletlerde mobil araç kurye hizmetimiz devreye girecektir.