Türkiye'nin lider yat kiralama firması Oscar Denizcilik 2020 yılında 40 ülkede 30.000 tekne havuzuna ulaşarak dünyanın önde gelen yat firmaları arasına ismini yazdırdı.

Türkiye'nin lider yat kiralama firması Oscar Denizcilik 2020 yılında 40 ülkede 30.000 tekne havuzuna ulaşarak dünyanın önde gelen yat firmaları arasına ismini yazdırdı. Türkiye'de mavi yolculuk ve yat kiralama hizmetleri veren Oscar Uluslararası Denizcilik ve Turizm Şirketi bünyesine yeni kattığı markalarıyla 2020 yılına iddialı giriyor.

Yat Tatili ve Balayı Teknesi markalarını bu yıl tanıtıma açan Oscar Denizcilik, Çeşme, Bodrum, Fethiye, Göcek, Marmaris, Antalya ve İstanbul'da tekne kiralama hizmetleriyle lider konumda.
Ağırlıklı müşteri portföyünün yabancı tatilciler olduğunu belirten Oscar Denizcilik yetkilileri 2019 yılında bu oranın hemen hemen aynı seviyeye geldiğini ve artık yerli tatilcilerinde yat kiralama ve mavi yolculuk yat tatiline ilgi gösterdiklerini belirtiyor.

Gözden kaçırmayın

Cennet ve Cehennem aynı yerde olabilir mi? Cennet ve Cehennem aynı yerde olabilir mi?

2020 yılında bu oranın daha da yükseltebilmek adına yerli tatilciler için özel fiyatlar belirleyen Oscar Yat Kiralama'nın 2020 sezon hedefi %100 doluluk.

Detaylı bilgi için https://www.oscardenizcilik.com ziyaret edebilirsiniz.