Tepebaşı Belediyesi Yaz Dönemi Çocuk Programları için kayıt işlemleri başladı.

Kayıtlar 20 farklı branşta düzenlenecek kurslar için online olarak, 20-24 Haziran tarihleri arasında alınacak. 38 farklı merkezlerde düzenlenecek programlar arasında oyun ve beceri grubu, İngilizce, müziğin mutfağı, öykü atölyesi, halk dansları, tekvando, resim, çocuk zumba, sihirbazlık ve jonglörlük, sihirli deneyler, yaratıcı drama, el sanatları atölyesi, gitar, jimnastik, akıl-zeka oyunları (yap-oyna), geri dönüşüm kukla, seramik, ses-beden perküsyonu, cam füzyon ve satrançyer alıyor.

Kayıtların tamamlanmasının ardından programlar, çocuk sanat ve kültür merkezleri, gençlik merkezleri, Belde Evleri, Deneyimli Kafeler olmak üzere Tepebaşı’nın kent merkezi ve kırsal mahallelerdeki 38 ayrı merkezinde düzenlenecek.

Yaz Dönemi Çocuk Programları hakkında bilgi almak isteyen veliler, 0 222 321 56 11 ve 0 222 211 40 00 numaralı telefonlardan bilgi alabilecek. Online kayıt formuna ise Tepebaşı Belediyesi’nin “www.tepebasi.bel.tr” web adresindeki etkinlikler sayfasında bulunan QR kod üzerinden ulaşılabiliyor.