Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü  her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği okul ziyaretleriyle çocukların sevgilisi haline geldi.

Yayalara Öncelik Duruşu, hayata saygı duruşu! Yayalara Öncelik Duruşu, hayata saygı duruşu!

Başkan okulların açılması ile hiçbir ayrım yapılmaksızın, ilçede ki tüm okula yeni başlayan çocuklara ihtiyaçları olabilecek kırtasiye hediyeleri ile gidiyor.

İlçede ki eğitimciler ve veliler çocuklar ile tek tek ilgilenerek, sohbet eden Başkan Yüzügüllü’ye her fırsatta duydukları memnuniyetlerini iletiyor.

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü; “Çocuklarımız ile bir arada okul heyecanlarına ortak olmak, onlardan hayallerini dinlemek büyük bir mutluluk. Sivrihisar Belediyesi olarak geleneksel hale getirdiğimiz okul ziyaretlerimizi her yıl düzenli olarak gerçekleştiriyoruz.

Ziyaretlerimizde çocuklarımızın yanı sıra eğitimcilerimiz ve velilerimiz ile görüşme fırsatı buluyor, taleplerini dinliyoruz. Eğitim ve öğretime daima destek vermek istiyorum, onlar ülkemizin aydınlık yarınları olacaklar. Tüm çocuklarımızın başarılarla ve güzel anılarla dolu bir eğitim hayatı geçirmeleri temennisi ile 2022-2023 eğitim-öğretim yılının öğretmenlerimize, velilerimize ve ülkemiz için yetişecek aydınlık bireyler adına hayırlı olmasını diliyorum”dedi.