Flört şiddeti eğitici eğitimi verildi Flört şiddeti eğitici eğitimi verildi

 Eskişehirlilerin huzuru, güvenliği ve sağlığı için büyük bir özveriyle çalışan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi zabıta personeli düzenlenen yeni yıl kahvaltısında bir araya geldi. Etkinliğe Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan, Zabıta Dairesi Başkan Vekili Melek Ceviz, daire başkanları ile zabıta personelleri katıldı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, 7/24 büyük bir özveriyle çalışan zabıta personelinin yeni yılını tebrik ederek, “Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılında da güzel şehrimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Yeni yıla az bir zaman kala sizlerin ve kıymetli ailelerinizin yeni yılını kutlar, sağlık, başarı, huzur ve mutluluklar dilerim.” dedi.

Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan da zabıta personeli ve ailelerinin yeni yılını tebrik etti. Zabıta Dairesi Başkan Vekili Melek Ceviz ise kendilerine olan güveni ve desteği nedeniyle Genel Sekreter Ayşe Ünlüce’ye çiçek takdim ederek yeni yılını kutladı.

Etkinlik Porsuk Çayı üzerindeki köprüde çektirilen yeni yıl fotoğrafı ile son buldu.