Ünlü oyuncu Alina Boz, uzun yıllar Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile mutlu bir ilişki sürdürdü. İkisi arasında o kadar büyük bir aşk vardı ki, evlenme planları bile yapılıyordu. Ancak, herkesin beklediği düğün haberini duyamadan, üzücü bir ayrılık haberi geldi.

Alina Boz, ilişkisine son verdi ve bu kararın ardından kısa bir süre içinde çapkınlıklarıyla tanınan işletmeci Umut Evirgen ile yeni bir aşka yelken açtı. Umut Evirgen, daha önce Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun, Serenay Sarıkaya gibi birçok ünlü isimle aşk yaşamış bir isim olarak biliniyordu. Ancak, Alina Boz'un ayrılığını fırsat bilerek, ünlü güzelin dikkatini çekmeyi başardı.

Mutluluğa ilk adım Mutluluğa ilk adım

Temmuz ayından bu yana birlikte olan bu çift, sonunda evlilik kararı aldı. Ünlü yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen, güzel oyuncu Alina Boz'a geçen ay Paris'te romantik bir evlilik teklifi yaptı. Alina Boz, bu sürpriz karşısında büyük bir mutlulukla "Evet" dedi. Çiftin tatil dönüşü ailelerini bir araya getirdiği ve kız isteme töreninin gerçekleştiği konuşuluyor. 15 Kasım'da İstanbul'da bir yalıda düğün yapılacağı ise şimdiden merakla bekleniyor. Alina Boz ve Umut Evirgen'in bu yeni aşkı ve evlilik kararı magazin dünyasında büyük ilgi uyandırdı. Kaynak https://www.yalovahayat.com/magazin/umur-evirgen-ve-alina-boz-dan-sok-eden-evlilik-karari-dugun-tarihi-belli-mi-61024 https://www.sabah.com.tr/galeri/magazin/jet-hiziyla-nikah-masasina-umut-evirgen-ile-alina-bozun-dugun-tarihi-ve-detaylari-ortaya-cikti