Ariş Pırlanta, 1906 yılında çalışmalarına başlamış bir mücevher markasıdır. Zaman içerisinde çalışmalarını profesyonel bir zemine oturtmuş ve Mardin’de başladığı serüvene İstanbul’da devam etmiştir. Yaratıcılık ve yeniliğe önem veren Ariş Pırlanta, tasarımlarında klasik ögelere ve modern dokunuşlara yer vermekte ve her tarza hitap edebilecek ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Tip 5 Kolajen Tip 5 Kolajen

Beştaş, tektaş, baget yüzükler başta olmak üzere çok özel tasarımları sizlerle buluşturan Ariş Pırlanta; pırlantanın benzersizliğini üzerinde taşıyan tasarımları mütevazi fiyatlarla almanızı sağlıyor. Hayatın her alanında tercih edebileceğiniz eşsiz tasarımlar Ariş Pırlanta ile sizlerle!

Kendi Hediyenizi İncelikli Bir Şekilde Tasarlamanın Mutluluğuna Erişin

Ariş Pırlanta, uluslararası sertifika kurumları tarafından sertifikalandırılmış pırlantalarla kendi yüzüğünüzü tasarlamanızı sağlıyor. Sıra dışı bir tasarım isteyen ve hayalindeki yüzüğü yaratmayı arzulayan kadınlar için sunulan bu çok özel hizmet, benzersiz tasarımların ortaya çıkmasını sağlıyor. Karat, renk, berraklık, simetri ve kesim başta olmak üzere pırlantanın özelliklerini istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Estetik ve lüksün bir arada olduğu tasarımlara ulaşabilir, özel günlerinizde ışıltınızla ön plana çıkabilirsiniz.

Pırlantanın Gücünü Parmaklarınızda Hissedin

Pırlanta, ışıltısı ile mücevher dünyasında dikkat çeken değerli taşlar arasında kendisine benzersiz bir yer buluyor. Pırlantayı kullanarak göz alıcı tasarımlara imza atan Ariş Pırlanta, pırlantanın gücünü modern ve estetik tasarıma sahip pırlanta tektaş yüzükler gibi özel tasarımlarla parmaklarınızda hissetmenizi sağlıyor. Aşkı ve sevgiyi sembolize eden tektaş yüzükler, sıra dışı bir tarza dokunuşta bulunan tasarım trend yüzükler, özel günlerinizde kullanabileceğiniz fantezi yüzükler; kendinizi eşsiz hissetmenizi sağlayacak.

Mütevazi Fiyatlarla Çok Özel Tasarımlara Sahip Olun

Geniş bir ürün kategorisi üzerinden sizlere yenilikçi tasarımlar sunmakta olan Ariş Pırlanta, mütevazi fiyatlarla hayalinizdeki tasarımları satın almanızı sağlıyor. Pırlanta yüzükler, baget pırlantalar, pırlanta kolye modelleri ve bileklikler başta olmak üzere farklı kategoriler üzerinden sizlerle buluşan tasarımlara zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Gücünü pırlantadan alan eşsiz tasarımlar, kadınların kıyafetlerini estetik bir şekilde tamamlamalarına destek oluyor. Tarzınızı her ortamda ön plana çıkarmak ve kombinlerinizde yeniliği hissetmek istiyorsanız; Ariş Pırlanta tasarımları tam da size göre! Ariş Pırlanta ile bir pırlantadan çok daha fazlasına ulaşın.