Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren fabrikalara ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Başkan Ataç son olarak Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Korkmaz Mobilya ve EPTA Eskişehir Metal ve Kablo Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini ziyaret ederek firma yetkilileri ile bir araya geldi. Ziyaretlerinde üretim alanlarını da gezerek emekçilere çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan Ataç, çalışanlar ile sohbet de etti.

Ziyarette konuşan Başkan Ataç, “Artılarımız var, eksilerimiz de olabilir. Ayrıca aramızda farklı düşüncede arkadaşlarımız da olabilir. Hiç sıkıntı yok benim için o bir zenginliktir. Siyaset adam kazanma sanatıdır. Eğer biz arkadaşımızı kazanamadıysak kabahat bizimdir. Tabi bu ülkede yaşayınca, ekonominin ne halde olduğunu anlatmaya gerek yok. Ekmek alırken yaşıyoruz, giyinirken, alışveriş yaparken yaşıyoruz. Hastanelerin durumu. Bunların hepsini insan olarak yaşıyoruz. Şimdi kurucumuza sorsak bir sürü derdi vardır. Size sorsam aynı şekilde. Ben siyaset yapmayı hiçbir zaman sevmedim. Hekim bir belediye başkanı olarak hizmet etmeyi ön plana koydum. Eskişehir’i yaşanılabilir bir kent haline getirdik. Bu kentte huzur ortamı ve güven ortamı var. Kimse bu ortamı bozmak istemez. Bu düzenin aynı şekilde devam etmesini diliyoruz. Ben her zaman emekçi kardeşlerimin de yanında oldum. Hepsiyle sıcak ilişkilerimiz oldu. Aynı şekilde de devam edecek” dedi.

Eskişehir Sivas arası hızlanıyor! Eskişehir Sivas arası hızlanıyor!

Korkmaz Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Korkmaz ve EPTA Eskişehir Metal ve Kablo Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Güven Terzioğlu da Başkan Ataç’a fabrikalarına ilişkin bilgiler aktarırken, ziyareti için de teşekkür etti. Başkan Ataç da firma yetkililerine çalışmalarında başarılar diledi.

Editör: Mustafa YILDIRIM