Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce Kurban Bayramı mesajında şunları söyledi;

“Kıymetli hemşehrilerim;

Dayanışma ve yardımlaşmanın ön plana çıktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, birbirimize sımsıkı sarılacağımız bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İnsanlığın içinde bulunduğu savaşlar, acılar ve gözyaşları hepimizi düşündürse de; bayramlarımızın birlik ve beraberlik çağrısına kulak vermeye her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğunu unutmamalıyız.

Bayram paylaşmaktır, dayanışmadır. Rengârenkşekerlerle çocukları kapıda bekleyen büyüklerimizdir.Sofralarda bereket, hanelerde huzur demektir.

Özellikle ülke olarak içerisinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılar, yaşanan derin yoksulluk hepimize bu bayramda önemli bir görev yüklüyor.

Bayram vesilesiyle komşularımızdan ve sokağımızdan başlayarak uzanan her eli tutmalı, zor günlerde birbirimizin yanında olduğumuzu en güçlü şekilde hissettirmeliyiz.

Kurban BayramımızınYunus gönüllü, sevgi ve hoş görünün simgesi güzel şehrime, ülkemize, İslam Âlemine ve insanlığa barış, huzur, bereket getirmesini diliyorum.

Sevdiklerimizle bir arada olmanın kıymetini bileceğimiz nice mutlu bayramlara…”

Vali Hüseyin Aksoy gazi Polis Memuru Uğur Göküz’ü ve ailesini ziyaret etti Vali Hüseyin Aksoy gazi Polis Memuru Uğur Göküz’ü ve ailesini ziyaret etti

                                                                                  

Editör: Mustafa YILDIRIM