Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Gürdal Sarıkaya ve yönetimi ile bir araya geldi.

Tepebaşı ailesi bayramlaştı Tepebaşı ailesi bayramlaştı

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Gürdal Sarıkaya ve yönetimi ile bir araya geldi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın Eskişehir’de faaliyet gösteren meslek odaları ile temasları devam ediyor.

Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Gürdal Sarıkaya ve yönetimi de Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada yönetime geldikten sonra gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında Başkan Ataç’a bilgiler veren Sarıkaya projeleri hakkında da paylaşımda bulundu.

“Ahmet Başkan her zaman esnafın yanında”

Sarıkaya ziyarete ilişkin değerlendirmesinde Başkan Ataç’ın daima esnafın yanında olduğunu söylerken, “Tepebaşı Belediyemizi ziyaret ettik. Ahmet Başkan bizim ağabeyimiz, çok yakın hissettiğimiz birisi. Her zaman esnafımızın yanında olduğu için çok mutluyuz. Bugün projelerimizi anlattık. Tepebaşı Belediyesi’nin her zaman yanımızda olduğunu ifade ettik. Sıcaklığı ve ilgisi için teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Ataç da konuklarına ziyaretleri için teşekkür etti ve “Esnaf odalarımız ile uzun yıllardır yakın bir ilişki ve iş birliği içindeyiz. Gürdal Sarıkaya ve yönetimine de ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Kendilerine yeni dönem çalışmalarında başarılar temenni ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Sarıkaya, Başkan Ataç’a Mustafa Kemal Atatürk’ün bir portresini armağan etti.