Güz dönemi kurs kayıtları başladı Güz dönemi kurs kayıtları başladı

Tüm Eskişehir çocuklarının dikkatine;

Bu şehrin sokaklarında beraber büyüdük. Hepimizin geçtiği bu sokaklarda hatıları var. Herkesin beklediği bir köşe başı olmuştur. Bu sokaklar şahit olmuştur ilk kavganıza hatta ilk kez bu sokaklarda tutmuşsunuzdur sevdiğinizin elini, düştüğünde kalkmayı öğrendiğin sokaklardır. Bu sokaklar hepimizi birbirine bağlayan derin bir bağ vardır. İşte Dostluğunda düşmanlığında hakkını verdiğin bu sokaklara borcun var. Eskişehir çocuklarının kendi sokaklarına borcu var. Bizler Eskişehirspor tribünlerinde içerde dışarıda sizleri gururlandıran bu şehrin çocuklarının sizlerden isteği var.

Eskişehirsporumuz küme düştü. Amatöre düştü. Yıllar önce soyup batırmışlardı ama bu şehrin sokaklarında büyüyen çocuklar olarak Eskişehir çocuğuna yakışır direniş gösterdik birlik beraberlik gösterdik dimdik durduk armamızın arkasında çoktan kapandı denmişti ama son maça kadar ayakta durduk ve umutla taşıdık bu şanlı sancağı.. Olmadı düştük amatöre. Ama Eskişehir çocuğu bu durumda da sırtını dönemez. Bizler yarı yolda dostunu bırakanlardan olmayız. Tüm şehrimize tüm semtlerimize tüm sokaklarımıza tüm mekancılarımıza tüm güvenlik arkadaşlara çağrımızdır.

Eskişehir de Eskişehirspor hassasiyetini hepimiz sahiplenmeli ve yarın eğer GS kazanırsa olası bir şampiyonluk kutlaması yapmak isteyenlere bu hassasiyeti belirtmesini istiyoruz. Bu sadece Eskişehirspor tribünlerinin değil Eskişehir çocuklarının hepsinin ortak davasıdır. Bu konuda herkesin sorumluluk almasını çarşıda formalı gezenlere gereken şekilde kibarca uyarının yapılıp şampiyonluk kutlama konusundaki hassasiyetin belirtilmesini istiyoruz. Herkes kendine yakışanı yapacaktır. Eskişehir çocuğu kötü gün dostudur.

Tüm şehrimizin bu konuda hassasiyet göstermesini rica ediyoruz.

''Yürümeyi sokaklarında öğrendiğimiz şehrin takımından başkasını sevmeyi yakıştıramadık kendimize. Sen düşmeyi bırak kapansan hayaline besteler yazarız.''

Yaşasın Eskişehirspor