Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce'ye yönelik hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Ziyaretler kapsamında CHP Bursa Milletvekili NurhayatAltaca Kayışoğlu ve Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Başkan Ünlüce'yi ziyaret ettiler. Ziyarete CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt da katıldı.

Ünlüce'ye yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Özdemir, "Bursa'da başka partililer ile politika yaparken Bursalılar artık Eskişehir'e gidiyor diyorduk. Çok güzel bir şehriniz var. Yeni göreviniz hayırlı olsun." dedi.

Türkiye Gençlik Vakfı ‘Eskişehir Yaz Okulu’ lansmanı gerçekleştirildi Türkiye Gençlik Vakfı ‘Eskişehir Yaz Okulu’ lansmanı gerçekleştirildi

Eskişehir'in ilk kadın Büyükşehir Belediye Başkanı olmasından dolayı Ünlüce'yi tebrik eden Milletvekili Kayışoğlu da Başkan Ünlüce'ye görevinde başarılar diledi.

Başkan Ünlüce ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bursa artık kırmızı bir şehir oldu. Bizler görevimizi en iyi şekilde yapabilmek için hep birlikte çalışacağız.” dedi.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaretler, hediye takdimleri ve çektirilen fotoğraflarla tamamlandı.

Editör: Mustafa YILDIRIM