5 kilo buğday, 1 litre mazot etmiyor 5 kilo buğday, 1 litre mazot etmiyor

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce'ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda CHP Mihalgazi İlçe Başkanı Süleyman Ankara, Yönetim Kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile meclis üyelerinden oluşan heyet, Başkan Ünlüce'ye tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Konuklarını Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda ağırlayan Ünlüce, nazik ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Ünlüce, "Seçim döneminde ilçe örgütü olarak çok çalıştığınızı biliyorum. Merak etmeyin, olmaz denilen yerlerin bu seçimde olduğunu gördük. Sizlerin sahada tespitleri olmuştur, inşallah Mihalgazi'yi de kırmızıya boyarız." dedi. Ünlüce, ilçe ve köyleri ziyaret edeceğini belirterek üretimin devamı için çiftçiye destek olmayı sürdüreceklerini de belirtti.

İlçe Başkanı Süleyman Ankara, Başkan Ünlüce'yi seçim başarısı dolayısıyla kutlayarak ilçede yapılan çalışmaları ve ilçenin ihtiyaçlarını aktardı. Ayrıca üreticinin yaşadığı zorlukları Başkan Ünlüce'ye iletti. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

Editör: Mustafa YILDIRIM