Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, CHP Tepebaşı teşkilatı ile iftar programında bir araya geldi. Başkan Ataç, “Biz her ihtimale karşı hazırlıklı olalım. Yapılacak ilk seçim, ülkemiz için köprüden önceki son çıkış olacak. Hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadan çalışacak ve başaracağız” dedi.

            Programa Başkan Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ve CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç ve yönetimi, CHP’li Tepebaşı Belediye Meclisi üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Başkan Ataç etkinlikte yaptığı konuşmasında, “Ramazanınız hayırlı olsun. Rabbim oruçlarımızı kabul etsin. Her an seçim olacakmış gibi dikkatli olmamız lazım. Çalışmalarımızı detaylı olarak sürdürüp, her noktada CHP’lilerin bulunmasını sağlamalıyız. Yapılacak ilk seçim, ülkemiz için köprüden önceki son çıkış olacak. Hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadan çalışacak ve başaracağız. Hepinize şimdiden mutlu bayramlar diliyorum” dedi.

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ise konuşmasında, “Senelerdir Eskişehir’de özellikle yerel yönetimlerde büyük bir başarı yakalıyoruz. Bu başarılar ile Eskişehir sokaklarında gururla dolaşıyoruz. Eskişehir’e gelenler bizi kıskanıyorlar. Bunda her birinizin ayrı ayrı payı var. Bu emekleriniz için her birinize teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

Eskişehir’in değerleri ödüllendirildi Eskişehir’in değerleri ödüllendirildi

CHP Tepebaşı Atilay Dalgıç da “İftar vesilesiyle toplandık. Öncelikle Ramazanınızı kutlarım. Ahmet Ataç Başkanımız, bizi sağ olsun Ramazan boyunca çok geniş kalabalıklarla buluşturdu. Örgütümüzle yaptığımız yemekler sadece yemek değil. Toplantılarımız bundan sonrası için enerji aldığımız, bundan sonrası için isteklerimizi ilettiğimiz toplantılar. Son günlerde eğitimde, orduda, polis teşkilatında yoğun bir şekilde cemaat yapılanması ekranlara düşmeye başladı. CHP’nin tek sorumluluğu seçim zamanı partiye oy vermek değil. CHP’lilere her zamankinden daha çok ihtiyacımız var ve çok görev düşüyor” dedi.

Başkan Ataç buluşmada, partili vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet ederken, bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.