Ziyaretlerde yeni yönetim ve vakıfa olan desteğini dile getiren Bilici ve Koyuncu; vakıfın çok değerli bir dönemde heyecanla hizmette olacağından şüphelerinin olmadığının altını çizdiler.

Protokol ziyaretlerinin ardından Emirdağlılar Vakfı Başkanı Dr. Veli Görkem Pala ve yeni yönetim kurulu üyeleri Emirdağ’da Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları ve mecliste grubu bulunan siyasi partilerin ilçe başkanları ile danışma yemeğinde bir araya geldi.

Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H.İbrahim Aktepe, Emirdağ Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Şükrü Irbık, Emirdağ Ziraat Odası Başkanı Öztürk Köycü, Emirdağ Şöforler ve Taşıyıcılar Odası Başkanı Hayri Soysal, AK Parti İlçe Başkanı Erkan Karakuş, MHP İlçe Başkanı Orbay Divrikli, İYİ Parti İlçe Başkanı Ergün Yardımcı ve CHP İlçe Başkan Vekili Recep Özel ile öğle yemeğinde bir araya gelen Emirdağlılar Vakfı yeni dönemin yol haritası için verimli görüşmeler yaptı.

Toplantıya Emirdağlılar Vakfı Başkanı Dr.Veli Görkem Pala’nın “Emirdağsız emirdağlılar vakfı olmaz. emirdağ ile birlikte büyüyeceğiz, güçleneceğiz. emirdağlılar vakfı; emirdağlıların ortak aklı” sözleri damga vurdu ve büyük destek gördü.

Toplantıya katılan STK ve Siyasi Parti Temsilcilerine teşekkür eden Dr.Veli Görkem Pala; Emirdağlılarla danışma toplantılarının süreceğinin altını çizdi.

Öğle yemeğinden sonra Emirdağlılar Vakfı Başkanı Dr.Veli Görkem Pala ve yönetim kurulu üyeleri Emirdağ’da esnaf ziyaretleri yaptı. Ziyaretlerde yoğun ilgi gören Emirdağlılar Vakfı oluşan güven ve beraberlik atmosferinden mutluluklarını dile getirdiler.