Enisler Group Kamerspor 2022 yılı 3. Dönem Taekwondo Kuşak imtihanını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. 

Süperde fikstür çekildi Süperde fikstür çekildi

Geçtiğimiz gün Kulüp binasında yapılan Taekwondo Kuşak imtihanında komisyon üyelerine hünerlerini sergileyen yaklaşık 50 sporcu bir üst kuşağa geçmenin sevincini aileleri ile birlikte yaşadı.

Çiçeği burnunda Taekwondo İl Temsilcisi Enbiya Kumaş, Sarar Protokol Müdürü Alaattin Coban, Uluslararası Hakem ve Taekwondo antrenörü Nuri Köse ve Taekwondo Milli Takım Antrenörü AbdullahTURHAN'ın katıldığı Kuşak imtihanında antrenörleri Muhammed Turhan ve Zeynep Şeyma Turhan nezaretinde yaklaşık 4 ay çalışma yapan Minik ve Genç Taekwondocular yeni kuşaklarını bellerine takarken eski kuşaklarını da havaya atarak kutlama yaptılar. 

Enisler Group Kamerspor kulüp binasında gerçekleşen imtihanda çok sayıda veli de izleyici olarak yerlerini aldılar. 

Kuşak imtihanında bir konuşma yapan Mili Takım Antrenörü Abdullah Turhan " Kuşak belde değil beyindedir, inşallah yeni Kuşak alan sporcularımızın siyah kuşak taktıkları ve Türkiye Şampiyonluklarını da Allah bize gösterir. Bu vesile ile bizlerin her zaman yanında yer alan Enisler Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Enisler Group Kamerspor Onursal Başkanı M Talha Enis beye de teşekkürlerimizi sunuyoruz" şeklinde konuştu.