Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklara yönelik projelerinden biri olarak sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri, çocukların çok sevdiği mekanlar olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi Erken Çocukluk Eğitim Merkezi için yeni dönem ön kayıt işlemleri başladı. Merkezler için ön kayıt işlemleri 8-17 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Merkezlerde, 36-57 ay arasındaki, tuvalet eğitimini tamamlamış çocukların kaydı alınacak. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de kontenjanların sınırlı olduğunu, dolması durumunda kesin kayıtların kura ile belirleneceğini kaydetti. Kayıtlar hakkında detaylı bilgi almak isteyen veliler, Yaşam Köyü’nde bulunan Aşağı Söğütönü Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’ne 0 (222) 314 07 80 / 8001, Tepebaşı Belediyesi Merkez Bina’da bulunan merkeze ise 0 (222) 211 40 00 / 4106 numaralı telefondan ulaşabiliyor.

Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri; mevzuata uygun şekilde, çocukların gelişim alanlarını destekleyici bir hizmet anlayışı ile eğitim veriyor. Donanımlı iç alanlarıyla, okul öncesi eğitime uygun şekilde tasarlanan merkezler; çocukların en iyi şekilde eğitim almasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürürken, merkezlerden faydalanan öğrenciler ve velileri de memnuniyetlerini ifade ediyor.