Eskişehir medyasında bir ilk yaşanıyor. Şehrin dijital medyasının en güçlü kurumları ve şehrin deneyimli gazetecileri “Çarpışma” isimli programda bir araya geliyor.

 Eskişehir medyasına yepyeni bir soluk getirecek olan “Çarpışma” isimli program başlıyor. Eskişehir’in en güçlü dijital haber organlarının bir araya gelerek oluşturduğu program, Eskişehir’de bugüne kadar yapılmış en özgün yapım olarak öne çıkacak.

Mihalıççıklı kadınlarla dayanışma buluşması Mihalıççıklı kadınlarla dayanışma buluşması

Esgazete, Eskişehir Haber Ajansı, Eskişehir.Net, ve Esgündem26’ın yer aldığı programda şehrin tanınmış gazetecileri gündemi yorumlayarak Eskişehir’e bambaşka bir bakış açısı getirecek.
“Çarpışma” isimli programda Esgazete Sorumlu Yazı İşleri Müdür Şenay Yıldırım, Eskişehir Haber Ajansı (EHA) Grup Başkanı Soner Yüksel, Genel Yayın Yönetmeni Sedat Aydoğan, Eskişehir.Net Medya Grup Başkanı Cihan Yıldırım, ve Esgündem26 Sorumlu Yayın Koordinatörü Soner Uçak, şehre dair yorum, analiz ve eleştirileri ile ekranda olacak. Programın moderatörlüğünü ise, Eskişehir.Net Haber Koordinatörü deneyimli gazeteci Tarkan Demir yapacak.
AYNI ANDA TÜM MECRALARDA OLACAK
Eskişehir’de ilk kez hayata geçecek olan yayın, yine bir ilk olarak Eskişehir’in sosyal mecralarında aynı anda canlı olarak yayınlanacak. Yayın başladığından itibaren 4 ayrı medya kurumu sosyal mecralarından programı canlı olarak Eskişehirlilere sunacak. “Çarpışma” haftada iki gün sizlerle olacak. Her Çarşamba ve Cumartesi günleri canlı olarak sunulacak olan program şehrin gündemini belirleyecek.