eskisehirin-ilk-konsept-kuyumcu-magazasi-acildi-1
Geniş katılımla gerçekleştirilen mağaza açılışında mağazanın mimarisiyle beraber özel tasarım 14 ayar takılar büyük ilgi gördü. 
Kuyumculukta 2 Kadın Girişimci 
2 kadın girişimci olan Selin Ercan ve Birsel Çelikoğlu kurdukları marka ile ailelerinden aldıkları mirası ileri taşımak istediklerini dile getirdiler. Hem bir ilki gerçekleştirmenin hem de erkek egemen bir sektörde var olmanın gururunu yaşadıklarını belirten girişimciler; minimal, yalın iç tasarıma sahip mağazaları ve özel tasarım takılarıyla fark yaratacağını söylediler.

Film Siteleri İçin SEO Hizmeti İçin Doğru Adres: Boosted Craft Film Siteleri İçin SEO Hizmeti İçin Doğru Adres: Boosted Craft

eskisehirin-ilk-konsept-kuyumcu-magazasi-acildi-4
14 Ayar Altın Takılar Vitrinde Yerini Aldı
Carna Jewellery’nin kurucu ortağı ve yaratıcı direktörü Selin Ercan markanın hikayesini şu sözlerle açıkladı, “En başından beri amacımız günlük hayatın içine keyif anları getirmek. İncelikli detayları zamansız formlarla bir araya getirdiğimiz tasarımlarımızla “Carna” kullanıcısını iyi hissettirmek istiyoruz. Bu hedef ile çıktığımız yolda 14 ayar altın takılarımızı ulaşılabilirlik ilkesiyle satışa sunuyoruz.” dedi.