Geçtiğimiz  sezonda  bir çok turnuvada başarılar elde eden ekip yeniden başarılar yakalamak için çalışmalara başladı.
      Takım Aynı zamanda  12-13 Ağustos 2023 tarihinde Polatlı’da düzenlenecek olan Sakarya Zaferinin 102.Yıldönümü Minikler Futbol Turnuvası futbol şöleninde Eskişehir’i temsil edecekler. Turnuva ile alakalı konuşan   tecrübeli hoca Gürgen, " Bu turnuva çok anlamlı ve kaliteli bir turnuva . Öncelikli amacımız sonuç her ne olursa olsun bu turnuvada çocuklarımızın fair play çerçevesinde iyi maçlar oynayarak  maç tecrübesi kazanmaları sağlamak. Takım ruhunu geliştirmek ve eksiklerimizi  görerek bundan sonraki çalışmalarımıza da bu doğrultuda devam etmek . Bu turnuvada da şehrimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceğiz.”
      Gürgen hoca ayrıca “Yetenekli ve gelişime çok açık bir oyuncu grubumuz var. Onlarla çalışmak çok keyifli.Takımda güzel bir aile ortamı var.İleride bu gruptan Eskişehirspor’a katkı sağlayacak bir çok oyuncu çıkacağına inanıyorum.    

Kazım Kurt’un vizyonsuzluğunu gördük Kazım Kurt’un vizyonsuzluğunu gördük

       Yeni sezonun başta Eskişehirspor camiasına ve tüm futbol ailesine hayırlı olmasını, kazasız belasız ve sağlıklı bir sezon geçmesini diliyorum.”dedi.