Tanınırlığı ve faaliyet alanı her geçen gün artan ETO-METSEM ülkemizin madencilik alanındaki en büyük buluşması olan Maden Türkiye 2022'de stant açtı.

TEI 38 yaşında TEI 38 yaşında

Türkiye’nin dört bir yanında sınav ve belgelendirme hizmeti veren ETO-METSEM (Eskişehir Ticaret Odası Mesleki Test ve Sertifikasyon Merkezi) ülkemizin en önemli madencilik fuarı olan Maden Türkiye 2022'de stant açtı. Eskişehirli madencilerin tecrübelerini Türkiye'nin standartları haline getiren ETO-METSEM’in standı ilk günden ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen ve madencilik sektörünün uluslararası buluşması olan fuarda ETO-METSEM, 18 Aralık Pazar günü bitimine kadar madencilik sektöründeki profesyonellerle bir araya gelmeye devam edecek.

ETO-METSEM’in faaliyet ağı genişliyor

ETO-METSEM’in Maden Türkiye 2022 fuarına katılımı hakkında değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir’de kurulan ve başarılarına yenilerini eklemeye devam eden ETO-METSEM’in madencilik sektöründeki prestiji ve gücünün ülke çapına yayıldığını söyledi. Güler, ETO-METSEM’in Türkiye’nin madencilik sektöründeki en güçlü ve köklü kuruluşlarında sınav ve belgelendirme hizmeti verdiğini belirterek, ETO-METSEM standının ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandığını dile getirdi. Güler ayrıca ETO-METSEM’in Maden Türkiye 2022 fuarına katılımına destek vermesi dolayısıyla TÜYAP yönetimine teşekkür etti.