Şahsımı bugüne kadar 3 kez il başkanlığı görevine layık gördüğü için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum.

Şehrimizi talana, ranta asla teslim etmeyeceğiz Şehrimizi talana, ranta asla teslim etmeyeceğiz

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşı olmak, teşkilatımızın her kademesinde hizmet etmek, vefa göstermek benim için büyük bir onurdur.

AK Parti’de görev yapan tüm başkanlarımız ve teşkilat üyelerimiz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya gelmiştir. Tüm dava arkadaşlarım teşkilatımızın her kademesinde aynı heyecanla ve samimiyetle çalışmaktadır. AK partiye gönül vermiş teşkilat üyelerimiz arasında AK dava için hizmette ve hayırda yarış vardır. Hangi kademede olursa olsun samimiyetle ve gayretle çalışmak vardır.  Genel Merkezimizin şahsıma tevdi ettiği yeni görev nedeniyle siyasi hayatıma farklı bir vazifede devam edeceğim.

Eskişehir'imiz de 31 Mart yerel seçimlerinde tüm teşkilâtımızla birlikte canla başla çalışıp; 

Başta, Büyükşehirde belediye başkan adayımız Sayın Nebi Hatipoğlu bey olmak üzere Allah'ın izniyle adaylarımızla bir arada ilçelerimizin tamamına AK Partimizin damgasını vuracağız.

Bu vesileyle milletvekillerimize, mahalle başkanlarına, ilçe başkanlarına ve yönetim kurullarına, kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetim kurullarına, belediye başkan adaylarımıza ve belediye meclis üyelerine ve tüm teşkilat üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Gün, el ele verme, gönül gönüle verme zamanıdır.”

Editör: Mustafa YILDIRIM