Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve Yürütme Kurulu üyeleri, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli Derneğini ziyaret etti.


Başkan Akçasoy, Yürütme Kurulu üyeleri ile birlikte Eskişehir Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanlığına yeniden seçilen Ali Ulu ile Eskişehir Hacı Bektaş Veli Dernek Başkanlığına tekrar seçilen Mahsuni Ilgın ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Akçasoy, Hacı Bektaş Veli’nin bize iyi insan olmanın yolunu gösterdiğini, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfının ve Hacı Bektaş Veli Derneğinin ise  ülkemizde demokrasinin ve özgürlüklerin geliştirilmesine önemli katkılar sunduğunu ve örgütlü bir yapıya sahip olduklarını belirterek  “Sevgili Ali Ulu ve Mahsuni Ilgın ile yönetimlerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ulu ve Ilgın ise, Eskişehir Kent Konseyi ile işbirliklerinin ve ortak çalışmalarının devam etmesini isteklerini belirterek “Eskişehir Kent Konseyimiz, şehrimize başarılı çalışmaları ile değer katıyor. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz.”dediler.

Editör: Mustafa YILDIRIM