Milletvekili Dönmez’den Kurban Bayramı mesajı Milletvekili Dönmez’den Kurban Bayramı mesajı

CHP Milletvekilleri geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda Eskişehir -Bilecik Tabip Odası Başkanlığına seçilen Dr. Nazan Aksaray ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Eskişehir’de sağlık alanında yaşanan sorunlar, hekimler ve sağlık çalışanlarının sorunları ile çözüm önerileri değerlendirildiği ziyarette, CHP’li Milletvekili heyeti Tabip Odası ve sağlık çalışanları ile tam dayanışma içinde olduklarını aktardı.

TABİP ODASI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü ve İbrahim Arslan Türk Tabipler Birliği Eskişehir-Bilecik Tabip Odası Başkanı Nazan Aksaray ile yönetimini ziyaret etti. Milletvekili heyeti yeni yönetime başarı mesajlarını aktarırken, ziyarette Eskişehir’de sağlık alanında yaşanan sorunlar ile hekimler ve sağlık emekçilerinin sıkıntı ve talepleri değerlendirildi.

DAYANIŞMA MESAJI

CHP Milletvekilleri ziyarette Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sorunların çözümü konusunda tam dayanışma içinde olduklarını aktarırken, “Hekimlerimiz, sağlık emekçilerimiz zor koşullarda büyük özveri ile halk sağlığı için mesleklerini yapıyor. Ancak sağlık emekçilerimize yönelik şiddet olaylarındaki artış, mesleğin itibarsızlaştırılması, sağlık sisteminden kaynaklı performans baskısı, yoğun iş temposu, randevu sorunu, nöbet ve sosyo-ekonomik koşullara ilişkin sıkıntıları biliyoruz. Hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın haklı mücadelesinde tam dayanışma içinde olmaya devam edeceğiz” mesajını verdi.

Editör: Mustafa YILDIRIM