Rüştü Şentuna; “Tüm Türkiye’de olduğu gibi şehrimizde de yerel seçim süreci sona erdi.

Öncelikle seçim sürecinin herhangi bir olaya mahal vermeden, sakin ve demokratik bir ortamda gerçekleşmesine katkı sunan tüm partilerimize, şehrin yarınları için yarışan tüm adaylarımıza, bu demokrasi şölenine katkı verdikleri için teşekkür ediyoruz.

Zorlu bir seçim sürecinin ardından sandıktan başarı ile çıkan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Ayşe Ünlüce, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç başta olmak üzere seçimi kazanan tüm Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyelerini tebrik ederiz.

Eskişehir’in önemli bir sivil toplum kuruluşu olarak yeni hizmet döneminde  tüm seçilmişlerimize kolaylık diliyor kamu-sivil toplum iş birliği ile gerçekleştirilecek her türlü göreve hazır olduğumuzu beyan etmek istiyoruz.

Daha güçlü bir Türkiye’ye hep birlikte yürüyeceğiz Daha güçlü bir Türkiye’ye hep birlikte yürüyeceğiz

Ayrıca bugün itibariyle görev süresi dolan 25 yıl boyunca şehrimizin gelişimi için üstün gayretler gösteren. Eskişehir’in “marka şehir” kimliğini kazandıran değerli hocamız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e de teşekkürlerimizi sunuyor ve üretime devam ettiği, şehre ve ülkeye değer katacak sağlıklı ömürler diliyoruz.”

Editör: Mustafa YILDIRIM