Geçtiğimiz haftalarda yapılan Eskişehir Kent Konseyi Seçimli Olağan Genel Kurulunda Başkan seçilen Ahmet Kapanoğlu ve Yürütme Kurulu, Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.

Herkes yattıktan sonra gece çocuk gibi ağlıyorum Herkes yattıktan sonra gece çocuk gibi ağlıyorum

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Aksoy, Başkan Ahmet Kapanoğlu ve yeni dönem Yürütme Kurulu Üyelerini tebrik ederek, şehirlerin gelişmesinde ve yapılanmasında kent konseylerinin önemine dikkat çekti. Eskişehir Kent Konseyi’nin kurumlar arası işbirliği ağını her geçen gün daha da geliştirerek çalışmalar gerçekleştirmesini çok önemli bulduğunu söyleyen Vali Aksoy, bu kapsamda yapılan çalışmaların şehrimize olumlu katkıları olacağını belirterek, Başkan Kapanoğlu ve yeni Yürütme Kuruluna başarılar diledi.

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Ahmet Kapanoğlu ise konuşmasında “Şehir Birleştirir” vizyonu ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içerisinde çalıştıklarını, Eskişehir Kent Konseyi olarak hemen hemen her alanda yaşanan sorunlara karşı dikkat çekilmesi ve çözüm aranmasında önemli görevler üstlendiklerini kaydederek, desteği ve misafirperverliği için Vali Aksoy’ a teşekkür etti.

Editör: şenay Yıldırım