Tepebaşı Belediyesi, Eskişehirliler için sosyal aktiviteler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Yaz Tepebaşı’nda Güzel etkinlikleri de Deneyimli Kafelerde kent merkezi ve kırsal mahalle sakinlerini bir araya getirmeyi sürdürüyor. Yeşiltepe Mahallesi Şehit P. Uzm. Çvş. Gürsel Demir Deneyimli Kafe’de yoğun katılımla gerçekleşen buluşmada canlı müzik dinletisinin yanında çeşitli ikramlar da yapılırken, çocuklara rengarenk balonlar dağıtılıp yüz boyama etkinliği düzenlendi.

Etkinlikte ayrıca Tepebaşı Belediyesi Rekreasyon Ekibi tarafından çocukların motor gelişimlerine katkı sağlayacak oyunlar da oynatıldı. Vatandaşlar da Yaz Tepebaşı’nda Güzel etkinliğini çok sevdiklerini belirterek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti.

“Çocuklarımız ve bizim için çok güzel etkinlikler”

Mahalle sakinlerinden Sabiha Erdoğdu, “Belediye başkanımıza çok teşekkür ederiz. Bu tür etkinliklerde mükemmel kendisi. Bütün etkinliklere katılıyorum. Çocuklarımız için de teşekkür ederim” dedi.

Mihriban Sarı, “Güzel bir etkinlik. Biz genellikle belde evlerine de gidiyoruz. Jimnastik kurslarına da katılıyoruz. Komşularımız ve çocuklarımızla bu şenliğe geldik. Bu tür etkinlikleri çok güzel buluyoruz” diye konuştu.

Özlem Özsever, “Bu tür etkinlikler çok güzel çok memnunuz. Çocuklarımız ve bizim için güzel etkinlikler oluyor. Tepebaşı belediye Başkanı Ahmet Ataç’a teşekkür ediyorum. Kızım için de güzel etkinlikler oluyor, kurslara gidiyor. Belediyenin düzenlediği kurslardan da çok memnunum” ifadelerini kullandı.

Sağlıklı yaş alma okulu ile  mutlu bireyler mutlu yaşam Sağlıklı yaş alma okulu ile mutlu bireyler mutlu yaşam

Etkinlik mahallelerde devam edecek

Yaz Tepebaşı’nda Güzel etkinlikleri, 19.00-21.00 saatleri arasında 9 Ağustos Çarşamba günü Ahmet Bilek Deneyimli Kafe (Ertuğrulgazi Mahallesi) ve 10 Ağustos Perşembe günü Keskin Deneyimli Kafe, 11 Ağustos Cuma Çamlıca Deneyimli Kafe’de devam edecek.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de ücretsiz olarak düzenlenen Yaz Tepebaşı’nda Güzel etkinliklerine mahalle sakinlerini davet etti.