Türkiye'nin saygın limanları, boğazları ve tersanelerinde hizmet sunarak denizcilik sektöründe lider markalardan biri olma hedefiyle yola çıkan Norsmar, geniş ürün yelpazesi, memnuniyet odaklı yaklaşımı ve deneyimli ekibi ile müşterilerine kesintisiz destek sağlıyor. Dürüstlük ilkesiyle hareket eden firmamız, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, denizde geçirdiğiniz her anı ev konforuyla birleştirmeyi amaçlıyor.

Kestamit Üretiminde Dünya Çapında Duyulan Tescilli Marka: OKD Polimer Kestamit Üretiminde Dünya Çapında Duyulan Tescilli Marka: OKD Polimer

Norsmar olarak, Türk sularında en etkili çözümleri sunmak adına Kumanya, Bonded Store, Teknik Malzeme, Yedek Parça, Bakım Onarım, Operasyon ve Lojistik, Liman Teslimatı, Transit Teslimat gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Denizcilik sektörünün her alanında güçlü bir altyapı ve deneyime sahibiz, bu da bize müşterilerimize en iyi hizmeti sunma konusunda üst düzey bir avantaj sağlamaktadır.

Misyonumuz, Türkiye'nin dört bir yanındaki limanlarda, boğazlarda ve tersanelerde öncü bir marka olma hedefiyle, denizcilik sektöründe özelleşmiş çözümler sunmaktır. Vizyonumuz ise müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, denizde ev konforunu aratmayan bir marka olmaktır.

Norsmar olarak, müşteri memnuniyetini odak noktamız haline getirdik ve bu doğrultuda müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Tedarik (ShipSupply), Teknik (Technical Supply) ve Denizcilik Hizmetleri (Maritime Services) süreçlerinde gösterdiğimiz özen ve güvenilirlik, gemilerin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamalarına ve seferlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamalarına olanak tanıyor.

Denizcilik sektöründe lider olma vizyonumuzla, Norsmar olarak müşterilerimizle kurduğumuz güvene layık olabilmek adına sürekli olarak kendimizi yeniliyor, teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve denizcilik standartlarına uygun hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Bizimle çalışmanın avantajlarından yararlanmak ve geniş hizmet yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin veya doğrudan bizimle iletişime geçin. Norsmar olarak, denizcilik sektöründeki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Web sitesi: https://norsmar.com/

Editör: Mustafa YILDIRIM