Süllü’nün rozetini eşi Dr. Remzi Süllü taktı Süllü’nün rozetini eşi Dr. Remzi Süllü taktı

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Eskişehir mitingi duyurularının Odunpazarı Belediyesi'ne ait parklarda duyurulmasını eleştiren Başkan Sezer, "Odunpazarı Belediyesi değil, sanki CHP İlçe Başkanlığı" ifadelerinde bulundu. Başkan Sezer yaptığı açıklamada, "13. Cumhurbaşkanı olarak lanse ettiğiniz kişi şuan yalnızca bir siyasi parti lideridir. 

Vatandaşımızın talebi olmaksızın onlara SMS gönderen, sandıktan karar çıkmadan kendilerini yetkili ilan edenler, demokrasinin en azılı düşmanlarıdır. Halkımızın iradesiyle seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın şehrimize teşrifleriyle alakalı görseller okulların bahçe duvarında asılı olmasını eleştirmeye kalkan Odunpazarı Belediye Başkanı'nın CHP Genel Başkanının gelişini belediyeye ait parklarda afişe etmesi kesinlikle kabul edilemezdir. Odunpazarı Belediyesi'nin, vatandaşlarımıza hizmet etmesi gerekirken CHP İlçe Başkanlığı gibi çalışması son derece basiretsiz bir durumdur. Belediye araçlarının parti mensuplarına tahsis edilmesi, milletimizin vergilerinin yanlış yönetiminin bir belgesidir.

Halkımızın vergileri ile gönderilen Belediye bütçesinin seçim yatırımına harcanması kabul edilebilir bir durum değildir. Az kaldı, 1 Nisan 2024 itibarıyla tüm bu usulsüzlükleri tek tek inceleyecek ve hesabının ilgili makamlarca sorulmasını sağlayacağız. Milletimizin, Odunpazarlı hemşehrilerimizin haklarına sahip çıkacağız. Belediyeler ideolojik ayrıma girmeden toplumun tamamına hizmet etmesi gereken kurumlardır. AK Belediyecilik sayesinde Odunpazarı'nda da bu hizmeti biz sağlayacağız ve hemşehrilerimizin kayıp 9 yılını en kısa sürede telafi edeceğiz." şeklinde ifade etti.