Tepebaşı Belediyesi Yunus Emre Spor Tesisleri’nde satranç kursuna katılan çocuklar arasında turnuva gerçekleştirildi. Turnuvada birinci olanlara kupa verilirken diğer kursiyerlere de katılım belgesi takdim edildi.

Tepebaşı Belediyesi'nin Şirintepe Mahallesi'nde hizmet veren Yunus Emre Spor Tesisleri’nde her yaştan vatandaş için gerçekleştirilen faaliyetlere tüm hızıyla sürüyor.

Diyarbakır Kalesi Diyarbakır Kalesi

Yunus Emre Spor Tesislerinde bahar dönem boyunca devam eden satranç kursu düzenlenen turnuva ile sona erdi. 2024 bahar dönemi satranç kursuna katılan 6-12 yaş 62 kursiyer arasında düzenlenen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Turnuva küçük ve büyük olmak üzere iki kategoride gerçekleştirildi. Turnuva sonucunda küçük kategorisinde Mete Uyanık, büyük kategorisinde ise Kıvanç Kılıçaslan birinci oldu. Birincilere kupa verilirken tüm kursiyerlere de katılım belgesi takdim edildi.

 Turnuvaya katılan çocuklar ve aileleri, düzenlenen etkinlikten dolayı mutluluğunu ifade ederek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Editör: Mustafa YILDIRIM