Kurbanlık satışı başvuruları başlıyor Kurbanlık satışı başvuruları başlıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar programında şehit yakınları, gaziler ve aileleri bir araya geldi.

İftar yemeğine Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Senem Ekinci ve Deniz Kaplan, CHP İl Başkanı Recep Taşel, CHP Eskişehir Milletvekili adayları Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü ve Abdülkadir Adar, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı Sevinç Uluçeşme, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Ekrem Dumlu, şehit yakınları, gaziler ve aileleri katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen burada yaptığı konuşmada iftar yemeğine katılan şehit ailelerine ve gazilere teşekkür ederek, “Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, siz şehit aileleri ile gaziler ve çocuklarına da uzun ömürler diliyorum. Sizler bize şehitlerimizin emanetlerisiniz. Bizler de her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Ben sizin yalnızca belediye başkanınız değil, sizlerin evlatlarının ağabeyi, amcası, dedesiyim. Bunu lütfen böyle bilin. Allah hepinize uzun ömürler nasip etsin. Sizler bizim baş tacımızsınız. Sizlerin sıkıntısı bizlerin sıkıntısıdır. Büyükşehir Belediyesi olarak bundan sonra da her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.” dedi.                        

Konuşmanın ardından Başkan Büyükerşen misafirleri ile tek tek ilgilendi.