130. kuruluş yıldönümünde eto çanakkale şehitliğini ziyaret etti 130. kuruluş yıldönümünde eto çanakkale şehitliğini ziyaret etti

 Tepebaşı Belediyesi’nin kardeş şehri Treptow-Köpenick Belediyesi iş birliğinde hayata geçirdiği Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi gerçekleştirdiği eğitim ve etkinlikler ile sosyal girişimci adayı gençlerin ufkunu genişletmeyi sürdürüyor.

Bu kapsamda Sosyal İş Fikri Geliştirme Atölyesi’nde de problem tanımı yapılarak hedef kitle ve faydacı gruplar belirlenip, problemlere uygun çözüm yöntemleri ve sosyal iş fikirlerine uygun modeller geliştirilecek. 16 Temmuz Pazar günü saat 13.00-17.00 arasında Sosyal Kuluçka Merkezi’nde gerçekleşecek etkinliğe duyuru görselinde yer alan kare kod okutularak kayıt yaptırılabilecek.

Katılımın ücretsiz olduğu ve kontenjan ile sınırlı olan etkinlik hakkında bilgi almak isteyenler, 0 (222) 211 40 00 – 8997 - 8999 numaralı telefondan yetkililer ile iletişime geçebiliyor. Ayrıca etkinlikle ilgili detaylara, www.kulucka.tepebasi.bel.tr web adresinden ve @tepebasikulucka instagram hesabından ulaşabiliyor.